O nás

Firma Plast Trade se zabývá výrobou plastových výrobků. Zhotovují se svařováním polypropylenových (PP) konstrukčních desek nebo stěnových prvků, což umožňuje vyrábět celou řadu výrobků dle přání zákazníka.

Zejména se jedná o celoplastové podzemní nebo nadzemní nádrže určené ke skladování nejrůznějších kapalin, granulátů i sypkých materiálů, agresivních látek a chemikálií.

Nádrže jsou použitelné jako žumpy, septiky, kanalizační revizní a přečerpávací šachty, vodoměrné šachty, různé armaturní komory, lapáky tuku a odlučovače ropných látek, čistírny odpadních vod nebo jako zásobníky pitné a užitkové vody s užitným objemem do 60 m3. Nádrže mohou být opatřeny technologickými přepážkami, chráničkami, případně různými technologickými otvory pro napojení potrubí.

Tyto výrobky nachází své uplatnění zejména ve stavebnictví, chemickém a zemědělském odvětví, kde díky vlastnostem používaných materiálů nahrazují těžké betonové výrobky a drahé nerezové materiály případně neželezné kovy.

Používaný materiál je zdravotně nezávadný a proto jsou výrobky  vhodné pro styk s potravinami a je v nich možno rovněž skladovat kapaliny a produkty pro potravinářské účely. Nejsou  vhodné pro skladování hořlavých kapalin, případně kapalin obsahujících oxidační činidla.

Nedílnou součástí našeho zaměření je výroba plastových bazénů včetně dodání, napojení a montáže veškerého potřebného příslušenství k bazénu, jako např.skimmery, pískové filtrační zařízení, trysky, světla, žebříky a ostatní.

Dále nabízíme materiál pro průmyslové rozvody a výstavbu inženýrských sítí.

Zákazníkům nabízíme kvalitu našich výrobků s důrazem na funkčnost, správnou volbu materiálu, spolehlivost a příznivou cenu.

 

PLAST TRADE V DATECH

 

1997 - Výroba a prodej plastových výrobků na fyzickou osobu Ing. Roman Dvořák

2004 – Transformace firmy na Plast Trade s.r.o.

2005 – Provádíme certifikace našich výrobků státní zkušebnou a Strojírenským zkušebním ústavem v Brně

2006 – Rozšiřujeme nabídku o prodej materiálu pro inženýrské sítě a průmyslové rozvody. Získáváme obchodní zastoupení značek Hermelock, Aludeck, Steeldeck, GAP a dalších.

2008 – Vlastní výroba v jednom roce přesáhla 1000 ks plastových šachet (žump, septiků, ČOV, přečerpávacích a kanalizačních šachet atd.)

2011 – Úspěšně jsme provedli náročnou certifikaci balených čistíren odpadních vod typu BD-EKO a získali tak označení CE

2013 - 2014 – Provedli jsme opakovanou certifikaci odlučovačů tuků (odlučovače, lapoly)

2018 - 2019 – Úspěšně jsme provedli re-certifikaci balených čistíren odpadních vod typu BD-EKO s označením CE dle normy ČSN EN 12566-3+A2:2014